sluchawki-beats-by-dr-dre-studio-2-0

Słuchawki Beats by Dr. Dre Studio 2.0

Każdy z nas słucha muzyki. Jedni lubią robić to z głośników, inni z słuchawek. Ciekawą propozycją dla tych drugich mogą być słuchawki Beats by Dr. Dra studio 2.0. Jest to kolejny już udoskonalony model starszych wersji. Powiedzmy sobie szczerze – poprzednie modele byłe bardzo, ale to bardzo dobre. Poprawić coś co jest praktycznie doskonałe to nie lada sztuka. 2.0 zostały stworzone, aby zachować idealne brzmienie. Z każdej z słuchawek i ich małych głośników płynie mistrzowski dźwięk, a brzmienia zachwycą każdego pasjonata muzyki. Studio 2.0 to połączenie techniki ze sztuką, należy zwrócić uwagę na precyzyjne wykonanie. Czym różnią się od starszego modelu? Zostały całkowicie przeprojektowane. Dzięki temu są lżejsze, solidniejsze oraz bardziej komfortowe. Zapewniają również większą precyzję dopasowania do głowy użytkownika. Słuchawki są bezprzewodowe, a więc pracują na akumulatorze mającym zapewnić do 20 godzin słuchania muzyki. Wbudowana jest również funkcja zdalnego sterowania rozmowami telefonicznymi.

Z technologii jakie zostały użyte w wersji 2.0 warto wymienić Beats Acoustic Engine, która zapewnia prawdziwe wyciszenie. Dzięki tej funkcji, można całkowicie oddać się muzyce. Drugą ciekawą technologią jest DSP, a więc dostosowanie do gatunku słuchanej muzyki. Akumulator, jak już wcześniej pisałem zapewnia do 20 godzin słuchania muzyki, jest to możliwe, dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania się. Takie rozwiązanie zapobiega marnowaniu energii. Co ważne, da się sprawdzić, w jakim stopniu słuchawki są naładowane, a to za sprawą wskaźnikowi poziomu energii. Nowy model można ładować przez port USB, co niweluje ryzyko nagłej utraty możliwości słuchania muzyki.

Nowa koncepcja inżynierów z Beats by Dr. Dre została potraktowana niezwykle poważnie. Podobno porównywali to do stworzenia nowego modelu samochodu sportowego. Udało się przez to ukryć wszystkie śruby mocujące, a także dodać łagodne zakrzywienia, przez co słuchawki wyglądają dużo lepiej. Zmieniła się także waga, według producenta to 13% różnicy. Oczywiście w dół. Same nauszniki są bardziej ergonomiczne i bardziej komfortowe, przez co potrafią idealne wpasować się w każdy kształt głowy.