jakie-bluzy-beda-modne-w-2017

Jakie bluzy będą modne w 2017?

Bluza jest najbardziej uniwersalnym ubraniem męskim. Idealnie wpasowuje się na różne okazje, a przy okazji dostarcza dużo ciepła w chłodne dni. Zobaczmy jakie bluzy są modne w tym roku!

Bluzy kojarzą się wszystkim przede wszystkim ze sportem, uprawianiem sportu lub stylem ulicznym. Powoli stają się one również częścią codziennego ubioru i bezkarnie można je nosić wszędzie. Sportowy styl jest wszędzie mile widziany w tym roku, a bluzy młodzieżowe męskie doczekały się też lepszego rodzaju materiałów. Co mamy do wyboru?

Klasycznie z zamkiem i kapturem

Znajdzie się je w praktycznie każdym sklepie stacjonarnym czy online. To najbardziej klasyczna odsłona bluzy zaraz przy tej, która nie posiada zamków. Bluzy z zamkiem i kapturem są niezmiernie wygodne i praktyczne. Idealnie pasują na trening bądź do zwykłych jeansów. W tym sezonie szczególnie modne są te w kolorach jasnych, ciemnym melanżowym szarym, jak również i granatowym. Z mody nadal nie wychodzą klasyczne czarne bluzy.

Asymetryczne

Wariancją dla klasyki, jaką jest bluza z zamkiem, jest asymetria. Bluza z kapturem, która jest zapinana pod asymetrycznym kątem, wygląda bardzo efektownie – zwłaszcza jeżeli noszona jest zapięta. Tego typu bluza ma charakter bardziej casualowy niż sportowy, dlatego idealnie sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Z napisami

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych ubrań są te z napisami. Czy to zwykły t-shirt, czy inny rodzaj ubrania, napisy dodają charakteru oraz pomagają osobie, która je nosi „wyrazić siebie”. Nic więc dziwnego, że także bluzy odnalazły się w obecnym trendzie – głośnego wyrażania swoich opinii oraz poglądów. Prócz napisów pojawiają się również różnego rodzaju wzory geometryczne o minimalistycznym, nowoczesnym charakterze.

 

Bez względu na to, jaki rodzaj bluzy się wybierze, to będzie ona z pewnością doskonałym dodatkiem zarówno do codziennej, jak i sportowej garderoby. Bluza jest idealna na letnie, jesienne, zimowe oraz wiosenne wieczory – jak żaden inny element garderoby pozwoli zachować ciepło.